Шопинг во Врање во Ноември! Организирана шопинг тура во Врање + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром по цена од 350 ден.

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 49

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Шопинг тура во Врање за едно лице + вклучен автобуски превоз за термин по избор

Опции на понудата:

Термин 02.11.2019 (сабота) - Распродадено 350 ден. (6 еур)
Термин 09.11.2019 (сабота) - Распродадено 350 ден. (6 еур)
Термин 16.11.2019 (сабота) - Распродадено 350 ден. (6 еур)
Термин 23.11.2019 (сабота) - Распродадено 350 ден. (6 еур)
Термин 30.11.2019 (сабота) 350 ден. (6 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 01.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места и да направите резервација.
 • Откако ќе направите резервација можете да извршите купување.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Опис на програмата:

 • Поаѓање во 07:00 часот пред Дрво декор.
 • Поѓање од Врање во 17:00 часот по локално време

Искористете ја можноста да го освежите вашиот гардеробер со ново парче облека или да купите подароци за блиските. Имајте незаборавно шопинг искуство по супер цена!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.