Зимски шопинг во Софија (Декември)! Еднодневна шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea, Ring Mall и Decathlon + автобуски превоз за термин по избор од Т.А. Македонија Сообраќај во вредност од 599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Зимски шопинг во Софија (Декември)! Еднодневна шопинг тура во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea, Ring Mall и Decathlon + автобуски превоз за термин по избор од Т.А. Македонија Сообраќај во вредност од 599 ден.

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

599 ден.

Заштеда

0 ден.

Купени : 7

 • ул. Никола Вапцаров 12/1 1000, Скопје Македонија

 • 02 3292 155, 02 3292 156

 • travel@maksoob.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 10:00 - 15:00
 • Булевар Партизански Одреди 14 локал 1, Skopje 1000, Скопје Македонија

 • Одведи ме таму

 • 02 3292 155, 02 3292 156

Добивате

Организирана шопинг тура за едно лице во Софија во Paradise Shopping Center + Ikea, Ring Mall и Decathlon + вклучен автобуски превоз за термин по избор:

 • 08.12.2018 - РАСПРОДАДЕНО
 • 16.12.2018

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2018 до 16.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата за да потпишете договор за патувањето.
 • Поаѓање на одбраниот термин во 05:00 часот пред Дрво декор.
 • Поаѓање за Скопје во 18:30 по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Програма:

 • Поаѓање на 08.12 или 16.12 во 05:00 часот од Дрводекор
 • Посета на PARADISE MALL
 • Посета на IKEA и RING MALL
 • Посета на DECATLON
 • Поаѓање за Скопје во 18:30 часот (Бугарско време)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ