Секоја сабота шопинг во Солун (Декември)! Организирана шопинг тура во Солун + вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Идеал Травел по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Купени: 8

 • ул. Даме Груев бр.7 , лок 10 (кај полициска станица Беко)

  Одведи ме таму

  078 684 392

  idealprevoz@yahoo.com

Добивате

Организирана шопинг тура во Солун за едно лице + вклучен автобуски превоз за термин по избор:

 • 04.12.2021
 • 08.12.2021 
 • 11.12.2021
 • 18.12.2021
 • 25.12.2021

Во понудата е вклучено:

 • Автобуски превоз на дадена релација
 • Посета на центарот на Солун
 • Посета на Cosmos и IKEA
 • Туристички придружник на патувањето

*За реализација на аранжманот, потребни се миниум 40 патници.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2021 до 31.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Идеал Травел за да го резервирате вашиот термин за патување
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Тргнување во 03:30 часот, од Дрво Декор спроти Holiday Inn
 • За реализација на аранжманот, потребен е миниум од 40 патници.
 • Согласно новите мерки за влез во Грција, сите патниците мора да поседуваат некој од следните документи: сертификат за извршена вакцинација, негативен ПЦР тест или негативен рапид антигенски тест
 • Деца до 12-годишна возраст нема потреба да имаат негативен тест, а постари од 12 години треба да поседуваат брз или PCR тест.
 • За патниците кои не се вакцинирани, имаме организирано групно тестирање и за тестот се доплаќа 600 ден. во Т.А Идеал Травел.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Травел
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Подновете се со ново парче облека или купете им подарок на вашите најмили од Солун!

Програма за патувањето: 

 • Состанок на групата во 03:15h
 • Тргнувањево 03:30h, од Дрво Декор спроти Holiday Inn. Се патува преку граничен премин Богородица.
 • Пристигнување во Солун во утринските часови околу 09:00h локално време. Слободно време за шопинг и прошетка низ центарот на Солун.
 • Во 14:00h локално време поаѓање од центарот на Солун кон Икеа.
 • Од 15:00h  локално време, слободно време за шопинг во Икеа и во Космос.
 • Во 18:00h локално време поаѓање за Македонија. Попатна пауза за посета на Free Shop - 30 минути.
 • Пристигнување во Скопје околу 22:30 часот.

ТА Идеал Травел располага со високоопремени и климатизирани автобуси кои вашето патување ќе го направат удобно. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.