Шопинг во Солун во Ноември! Организирана шопинг тура во One Salonica Outlet Mall + вклучен автобуски превоз по цена од 800 ден. за 1 лице или пакет за двајца 1+1 гратис

Купени: 19

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада)

  Одведи ме таму

  070 338 383

  simonovski@gmail.com

Добивате

Организирана шопинг тура во One Salonica Outlet Mall + вклучен автобуски превоз за термин по избор во Ноември:

 • Едно лице, цена: 800 ден.
 • 2 лица (1 + 1 гратис), цена: 800 ден.

Достапни термини:

 • 17.11.2018 - РАСПРОДАДЕНО
 • 24.11.2018 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2018 до 24.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во Grouper за слободни места
 • По купување на купонот, потребно е да потпишете договор за патување во Grouper
 • Доколку го купите пакетот 1+1 гратис, а сте три лица, третото лице потребно е да купи купон од опцијата за едно лице.
 • Поаѓање на одбраниот датум во 05:00 часот на паркингот спроти хотелот Holiday Inn во Скопје
 • Враќање во 16:00 часот по македонско време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Опис на програмата:

 • 04:30 ч. Состанок на групата на паркингот спроти хотелот Holiday Inn во Скопје 
 • 05:00 ч. Поаѓање за Грција и Солун. Влез преку граничниот премин Богородица - Евзони
 • Пристигнување во Солун од 09:30 до 10:00 ч. (по грчко време) и паркирање на автобусот пред трговскиот центар "One Salonica Outlet Mall". Слободен ден за шопинг во трговскиот центар и низ центарот на градот: улиците Игнатиа и Цимиски, плоштадите Аристотелис, Вардари
 • Состанок на групата кај One Salonica Outlet Mall во 17:00 ч. по грчко време и поаѓање кон Македонија.
 • Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.