97% попуст на оnline курс за изучување на шпански јазик за ниво по избор во времетраење од 6 месеци + бесплатен сертификат од Cervantes Idiomas во вредност од 18 538 ден. (299 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

18538 ден.

Попуст

97%

Заштеда

17939 ден.

Преостанато време

Купени: 57

Добивате

Оnline курс за изучување шпански јазик за почетно или напредно ниво

 • Времетраење: 6 месеци
 • По завршување на курсот се добива сертификат во електронска форма

*Јазикот е достапен во 3 нивоа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.02.2020 до 20.11.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Provide voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide security code внесете го пин кодот на купонот
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеца од денот на купувањето
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и други
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: office@cervantes-idiomas.com

Опис

Cervantes Idiomas има долга традиција, со над 10 години искуство во предавање и учење спански јазик од професионалци чиј мајчин јазик е шпанскиот.

Програмата е создадена во непосредна соработка со British Language Centre - водечки едукативен центар за јазици, TELC (The European Language Certificates) и со Pearson- најголемата едукативна компанија во светот.

Програмата на изучување на шпанскиот јазик се базира на модерни технолошки начини на изучување и истата е одобрена од илјадници студенти ширум светот.

Сите студенти кои ќе учат шпански јазик преку оваа платформа, добиваат сертификат (Certificate of Proficiency in Spanish) кој е признаен од врвни интернационални компании како BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM и многу други.

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.