53 ја следат оваа компанија


- 50%

Шпатула

200 ден.

100 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Уникатна шпатула за лесно сервирање торта
  • Должина на шпатула: 15 cm
  • Должина на рачка: 13 cm
  • Креативен дизајн
  • Ви заштедува време и труд
  • Направено од безбедни и еколошки материјали
  • Едноставна за употреба

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.