55 ја следат оваа компанија


img

- 58%

Шприц за декорација со 6 додатоци

120 ден.

50 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000859

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 сет за декорација на торта
  • 6 различни врвови
  • Лесен за употреба
  • Лесен за чистење
  • Одличен за брза декорација на најразлични видови на торти и колачи
  • Должина: 36cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.