42 ја следат оваа компанија


- 78%

Акција на шприц за декорирање со 12 додатоци

400 ден.

89 ден.

Преостанато време

Купени:

4

Шифра:

300000000800
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: пластика, метал
 • Димезии на шприц (конусен) 19cm долг, 14cm отвор за полнење
 • 12 додатоци

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.