46 ја следат оваа компанија


RAIDER Pro Штрафилица батериска RD-CD12WL (7170) + 1 година гаранција

2090 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Батерија: 18V/1200 mAh Ni-Cd
 • Вртежи: 0-550 min
 • Време на полнење: 3-5 часa
 • Футер: 0.8-10 mm
 • Контрола на затегање: 16+1
 • Максимален момент на затегање: 15 Nm
 • Реверс | 12додатоци
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.