- 40%

40% попуст на шиатсу масажер за врат и грб од Супер Орто

8700 ден.

5200 ден.

Преостанато време

Остануваат:

4
 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Шиатсу масажер за врат и грб

 • Гаранција: 1 година

Опис

ЗДРАВО ЗАДОВОЛСТВО НА НАЧИН КОЈ РЕЛАКСИРА И ОСЛОБОДУВА ОД СТРЕС И ЗАМОР!
Шиатсу масажерот е дизајниран по најсовремена технологија која ви овозможува длабинска масажа. Мaсажните глави се распоредени по должината на целиот рбет и ги третираат виталните точки со помош на шиатсу техника овозможувајќи ви дополнителна релаксација и уживање.

ТОПЛИНСКА ТЕРАПИЈА ЗА УШТЕ ПОЕФИКАСНА МАСАЖА!
Почнува да се чувствува по само неколку минути и како што се загрева телото толку е се поголема релаксацијата и уживањето во масажата. Исто така топлината ги опушта мускулите и ефикасно ослободува од болка.

НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА ИДЕНТИЧНА НА РАЧНА МАСАЖА!
Препуштете му се на шиатсу масажерот и почуствувајте ја масажата која е идентична на рачната масажа. По избор може да го зголемите интензитот на масажата.

ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОГО!
Специјално изработен наслон на вратот чија висина и косина е потполно прилагодлива и може да се приспособи на сечие тело. Со кружните движења ефикасно сe oслободуваат вкочанетите вратни мускулни јазли. Исто така масажата кај вратот има дополнителна функција за загревање и зголемување на интензитетот.

НАПРАВЕТЕ ГО ОСТАТОКОТ ОД ДЕНОТ КОРИСЕН, ПРИЈАТЕН И КВАЛИТЕТЕН!
Болките во вратот и грбот се многу честа појава во денешно време. Многубројните обврски во текот на денот ви прават да се чувствувате изморено и исцрпено. Затоа ви го препорачуваме шиатсу масажерот кој нуди длабинска масажа на целиот рбет за успешно справување со секојдневниот притисок на кој е изложен нашиот грб. Во долниот дел има вибрации за зголемување на крвната циркулација.

ШИАТСУ – МАСАЖНА ТЕХНИКА ЗА ПОСЕБНО ЧУВСТВО НА МАСАЖАТА
Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 08.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.