1 ја следи оваа компанија


- 10%

Ѕидна ламба - ПРОФИЛ

18000 ден.

16200 ден.

Опис

Ѕидна ламба - ПРОФИЛ со следните спецификации:

 • Материјал: метал-кристал
 • Тип на фасонка: E14
 • Сијалици: 2
 • ↔ Cm : 30 cm.
 • ↑  Cm : 100 cm.

** По купувањето на купонот, ве молиме контактирајте ја компанијата за утврдување на комбинацијата на бои

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Viento Lighting"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Со нашето сопствено производство што се произведува во Истанбул, Турција може да најдете се што посакувате за осветлување и украсување на вашиот дом.

 "Viento Lighting" ви го овозможува најдобар квалитетет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.