52 ја следат оваа компанија


Сијалица Fan Blade 45W 6500K

490 ден.

Опис

Карактеристики на производот

 • Моќност: 45W
 • 6500 K
 • Влезен напон: AC: 85-265 V; 50/60 Hz
 • Грло: E27
 • Работен век: 40.000 часа
 • Заштеда на енергија: 80%
 • Димензии: 23.5 cm x 7 cm ( затворено )
 • Димензии: 32 cm x 8 cm ( отворено )

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.