53 ја следат оваа компанија


Силиконска маска за телефон во модел по избор

99 ден.

39 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производ:

 • Заштитна маска за телефон
 • Водоотпорност
 • Состав: ПВЦ
 • Боја: Безбојна (силиконска)
 • Достапни модели:
 • J3 Pro (Samsung)
 • P20 (Huawei)
 • J5 Pro (Samsung)
 • S8 (Samsung)
 • 7/8 (iPhone)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.