До 34% попуст на силиконска модла за чоко колачиња во модел по избор + бесплатна достава во вредност од 150 ден. по цена од 99 ден.

До 34% попуст на силиконска модла за чоко колачиња во модел по избор + бесплатна достава во вредност од 150 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

34%

Заштеда

51 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 19

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Силиконска модла за чоко колачи

 • Бесплатна достава

За подетални карактеристики на производот погледнете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 силиконска модла за чоколадни бонбони
 • Лесна за употреба
 • Лесна за чистење
 • Одлична за брза подготовка на најразлични видови на чоколадни бонбони
 • Димензии: 21.5 x 11cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ