53 ја следат оваа компанија


Силиконска модла за колачи во модел по избор

99 ден.

29 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

300000000854

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 силиконска модла за тесто со 6 калапи
  • Лесна за употреба
  • Лесна за чистење
  • Одлична за брза подготовка на најразлични видови на колачи
  • Димензии: 28.5 x 17.2cm
  • Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.