53 ја следат оваа компанија


- 50%

Опис

Карактеристики на производот:

  • Силиконска ракавица за топлина за храна
  • Материјал: Силиконска гума
  • Отпорна на топлина
  • Наменета за држење на топла храна

Силиконската ракавица ја обвиткува вашата рака и ви овозможува едноставно и безбедно ракување со кујнските садови во текот на готвењето.Ракавицата е отпорна на топлина и безбедна за користење кога ракувате со врели садови за готвење.Одличен помошник за оние кои бараат максимална заштита на рацете и одличен подарок за оние кои уживаат во готвењето.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.