5 ја следат оваа компанија


- 40%

Силиконски гел за лузни Nourisil™ MD

2900 ден.

1736 ден.

 • Рузвелтова 28/1, лок.2

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

 • Ул. 29 Ноември 13

  Одведи ме таму

  02 3239 218, 02 3136 064

  betamed@t-home.mk

Опис

Nourisil™ MD силиконски гел за лузни е уникатна мешавина од 5 силикони и Витамин Е и помага во зараснување на лузни. Nourisil™ MD докажано ги израмнува и ги омекнува лузните, го намалува чешањето, болката и нелагодноста и го намалува црвенилото околу лузните.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Постоиме за клиeнти кои го сакаат најдоброто за своето и здравјето на своите најблиски.

Нудиме единствено ревулуционерни производи, лидери во технологија и квалитет на светскиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.