53 ја следат оваа компанија


- 37%

Сет од 6 силиконски капаци

300 ден.

190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Сетот содржи 6 силиконски капаци за складирање на храна и пијалоци
  • Различни големини
  • Отпорно на студ и топлина
  • Безбеден материјал

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.