55 ја следат оваа компанија


Акција на сет од 4 силиконски подлоги за обвивање на овошје и зеленчук

600 ден.

159 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000809

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 сет од 4 силиконски подлоги за обвивање на овошје и зеленчук
  • Димензии: 11cm, 9cm, 8cm и 7cm
  • Безбедни за во микробранова печка
  • Може да се употребуваат и како капаци за конзерви и тегли
  • Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.