46 ја следат оваа компанија


Силиконски подлоги за висина

500 ден.

390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производ

 • Дизајнирано за зголемување на висината до 5 cm
 • Мека и еластичност со 5 слоеви
 • Транспарентен и невидлив дизајн
 • Удобно и лесно се носат
 • Изработени од силикон
 • Погоден за мажи и жени

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.