2 ја следат оваа компанија


Simply LOVE со порака 3D изработка

4200 ден.

Преостанато време

Опис

  • 3Д изработка
  • Изработено на црно кадифе
  • Техника: филигран
  • Декорација: стаклени циркони
  • Дрвена сребрена рамка (ДЕЛОТО Е СЛИКАНО БЕЗ РАМКА)
  • Заштитена со стакло
  • Димензии: 43 x 35 x 3 cm

Порака: I CAN DO THINGS YOU CANNOT, YOU CAN DO THINGS I CANNOT; TOGETHER WE CAN DO GREAT THINGS

* Доколку сакате промена на боја и формат контактирајте не ОВДЕ или во делот коментар при нарачка

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.