50% попуст на вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил по избор, во сервис за хемиско чистење Сим Рат 2000

50% попуст на вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил по избор, во сервис за хемиско чистење Сим Рат 2000

Вредност

200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

100 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 174

Добивате

Вредносен ваучер за хемиско чистење и перење на облека и текстил, по избор:

 • Ваучер во вредност од 400 ден. по цена од 200 ден.
 • Ваучер во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.
 • Ваучер во вредност од 200 ден. по цена од 100 ден.

*Ценовникот може да го погледнете ТУКА


Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2018 до 31.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден ваучер важи за хемиско чистење на производи до 200/300/400 ден. 
 • Доколку вредноста на услугата ја надминува вкупната вредност на купените ваучери, разликата се доплаќа во Сим Рат 2000 
 • Доколку услугата чини помалку од 200/300/400 ден. не се враќа кусур 
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за хемиско чистење на повеќе производи или доколку услугата е со повисока вредност
 • Понудата важи за двете локации на Сим Рат 2000 

Опис

За облеката да изгледа чисто и да го задржи својот квалитет подолго, потребно е правилно и постојано одржување.

Повелете во сервис за хемиско чистење Сим Рат 2000 и препуштете ја грижата за вашите алишта во рацете на вистински професионалци со 20годишно искуство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.