Симулиран воен Airsoft натпревар за сите љубители на адреналински игри! До 20% попуст на Airsoft игра со број на топчиња по избор од Airsoft Club BAKAL

Цена од

499 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

17%

Заштеда

101 ден.

Преостанато време

 • 27RF+27, Dihovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 222 802

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

1000 Топчиња 1,200 ден. 999 ден.
500 Топчиња 800 ден. 640 ден.
100 топчиња (за игра на поединец со гаѓање мета) 600 ден. 499 ден.

Понудата е по лице и вклучува:

 • Една Airsoft игра за еден играч во времетраење од 2 часа (играта трае еден час и половина, остатокот од времето е за обука и облекување на опремата)
 •  Користење на Airsoft Арена изградена по сите стандарди и прописи
 • Обука за начин на игра и користење на опремата и репликите (пушките) и пробно гаѓање
 • Опрема која ги задоволува сите безбедносни стандарди во играта

*За реализација потребни се минимум 6-8 играчи.
*Опцијата за поединец се однесува на едно лице кое гаѓа во мета 

*Понудата важи за лица над 18 години

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на телефон 071 222 802
 • Понудата важи за лица над 18 години
 • Купоните не важат за компании, роденденски пакети, ергенски и момински забави
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Забава и возбуда за сите љубители на адреналинските спортови. Airsoft играта е тимска игра за повеќе играчи физички спремни и искрени, затоа што оваа игра се базира на фер  плеј. Во играта се користат Airsoft реплики (пушки) на електичен погон - батерии кои исфрлаат пластични топчиња (дијаболи) од 6 мм кои не оставаат трага (боја). Затоа кога ќе биде погоден играч ја подигнува раката, извикува (погоден !!!! ) и излегува од игра, а играта трае до елиминација на сите играчи од спротивниот тим.


Прифатете го предизвикот на возбудлива адреналинска игра, бидете прецизни и останете најактивни во натпреварот во текот на целата игра. 

Играта е за поединци (гаѓање во мета) групи, компании, Airsoft клубови, роденденски прослави, ергенски и момински забави. 

Поседуваме најсофистицирана опрема со сите безбедносни сертификати, панцири,  шлемови, маски, униформи и најбитен дел од опремата се заштитните наочари кои ги издржуваат ударите од пластичните топчина.
Airsoft играта се игра во сопствена Арена на отворено, распространета на 5000 м2 во подножјето на Баба планина идеална за вакви игри за дишење на чист планински воздух. Изградена е по сите безбедносни правила и прописи на аирсофт игри. 

Се наоѓаме во Битола на главниот пат за националниот парк Пелистер под ресторан Гламур.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.