img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Sioris Falling Into The Rose Mist

449 ден.

Опис

Falling Into The Rose Mist на корејскиот бренд Sioris е спреј со хидрантна и избалансирана комбинација на зелен чај, вода од роза и хранливи масла, совршена за сите типови на кожа, особено за оние кои имаат помрсна кожа.

Познат по своите органски состојки, Sioris користи 47,5% зелен чај собран еднаш годишно од врвот на Босеонг. Во својот состав содржи екстракт од 2% од лисја од чемпрес, 2,5% сквалан и 1,5% арганово масло, кои сите заедно брзо се апсорбираат, помагаат во балансирањето на производството на себум на кожата, како и во смирувањето на чувствителноста и иритацијата и во одржувањето на хидрирана бариера на кожата. Неговиот мирис на свежа роза е добиен само од природни есенцијални масла.

Овој производ е вегански и е првиот производ од Sioris сертифициран од COSMOS. Без никаква лепливост или чувство на маснотија, тој е одличен и за чувствителна и за мрсна кожа.

Употреба: Протресете го шишето за да се измешаат водата и маслото и шприцајте 2-3 пати од дистанца. Нежно тапкајте за подобра апсорпција.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.