img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Sioris Make it Bright Sheet Mask

195 ден.

Опис

Make It Bright Sheet Mask на корејскиот бренд Sioris е хидрантна лист-маска потопена во есенција од 73% органска сезонска вода од сливи, полна со витамини и минерали кои потекнуваат од Гвангјанг, Кореја. Есенцијата е формулирана со смирувачки екстракт од Centella asiatica, екстракт од брокула богат со витамин Ц, кој помага за осветлување на тонот на кожата и екстракт од култура на Ginseng callus кој помага во негување на кожата. Ниацинамидот (витамин Б3) заедно со пантенолот (витамин Б5), делуваат за осветлување на тонот на кожата.

Еколошката ткаенина на лист-маската е изработена од екстракт од еукалиптус кој има апсорбирачки и навлажнувачки својства, лесно и нежно се лепи на лицето, без да предизвика иритација на чувствителната кожа.

Употреба:. Нанесете ја маска на чисто лице и оставете ја да делува 15-20 минути, без да ја плакнете. Потоа нежно масирајте за да ја распределите есенцијата низ целото лице.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.