До 31% попуст на шишање и фарбање со schwarzkopf фарба + фенирање или ботокс третман за должина на коса по избор од Allure Beauty

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

22%

Заштеда

110 ден.

Купени: 9

 • Булевар Илинден 160, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 367 020

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Шишање + право фенирање 500 ден. 390 ден.
Фарбање со schwarzkopf фарба + право фенирање (Кратка коса) 1,500 ден. 1,050 ден.
Фарбање со schwarzkopf фарба + право фенирање (Средна коса) 2,000 ден. 1,390 ден.
Фарбање со schwarzkopf фарба + право фенирање (Долга коса) 2,500 ден. 1,750 ден.
Ботокс третман (Кратка коса) 1,500 ден. 1,050 ден.
Ботокс третман (Средна коса) 2,000 ден. 1,390 ден.
Ботокс третман (Долга коса) 2,500 ден. 1,750 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.02.2023 до 31.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.