50% попуст на шишање + фенирање + кератинска ампула во Beauty Salon Infiniti - L во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени: 7

 • Христо Татарчев 47 З, Скопје

  Одведи ме таму

  075 241 880

Добивате

Шишање + фенирање + кератинска ампула

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2019 до 30.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

За целосно обновување на вашата коса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.