74% попуст на шишање + фенирање + маслена маска за регенерација на коса во Social Hair во вредност од 1500 ден. по цена од 390 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

74%

Заштеда

1110 ден.

Купени: 21

 • ул. Климент Охридски 20А/2

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Шишање + фенирање + маслена маска за регенерација на коса 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Третман со маслени ампули за коса кои се специјално наменети за боена,бланширана (хемиски третирана коса). Ја хидрира и обновува косата. Има моментален ефект,но за подолготраен ефект постапката треба да се повторува 1-2 пати во текот на еден месец после првиот третман во зависност од степенот на оштетување на косата. 

Најновите трендови за разубавување во Social Hair!

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.