Здрава и негувана коса! До 60% попуст на фенирање + маска или шишање + фенирање + маска по избор во Фризерски салон Викица

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

60%

Заштеда

151 ден.

Купени: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Никола Русински, ТЦ.Карпош 15/ка1/4 (спроти City Mall, во редот кај Jakomo)

  Одведи ме таму

  075 612 621

  vikicadimitrovska@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Фенирање + маска 250 ден. 99 ден.
Шишање + фенирање + маска 600 ден. 290 ден.

*Еден корисник може да купи само еден купон

*Понудата важи за кратка и средна должина на коса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2020 до 29.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Еден корисник може да купи само еден купон
 • За фенирање долга коса се доплаќа 100 ден. во салонот

Опис

Разубавете се и заблескајте во салонот Викица! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.