За беспрекорно убава коса! 64% попуст на шишање + фенирање + ампула во Studio Veljanova во вредност од 800 ден. по цена од 290 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

64%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Шишање + фенирање + ампула

Услови

  • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 15.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.