53 ја следат оваа компанија


- 23%

Систем за ладење 7.5m со водена пареа 9075

1100 ден.

850 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии  на производот: 7.5m
 • Ја намалува површинската температура од 10-12 °C
 • Апсорбира прашина од воздухот
 • Лесно чистење на млазниците
 • Пакувањето содржи:
 • x1 Адаптер со филтер
 • x1 Црево
 • x5 Млазници
 • x5 Клип за прицврстување на цревото
 • x5 Клип за закачување на цревото

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.