37% попуст на систематски преглед: испитување на крвна слика, спирометрија на бели дробови, аудиометрија за слух, ЕКГ, преглед од доктор од ПЗУ Лукс Медикус во вредност од 1499 ден. по цена од 950 ден.

img

Цена

950 ден.

Вредност

1499 ден.

Попуст

37%

Заштеда

549 ден.

Купени: 5

 • ул. Козле бр. 88/4 (спроти Макпетрол бензиска, Козле)

  Одведи ме таму

  078 882 223, 078 447 088, 078 848 860

  [email protected]

Добивате

Преглед по сите системи:

 • Испитување на крвна слика (хемограма, глукоза, холестерол, триглицериди)
 • Спирометрија на бели дробови
 • Аудиометрија за слух
 • ЕКГ
 • Преглед од доктор
 • Потврда за здраствената состојба (експертиза)
 • Kомплетен преглед на вашата здравствена состојба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.04.2021 до 30.06.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење) Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Лукс Медикус е овластена специјалистичка ординација по Медицина на трудот. Со кадри кои имаат повеќе од 30 години искуство во областа на Медицина на Трудот. Одличен тим кој е секогаш отворен за соработка.

Услуги

 • Периодични систематски прегледи
 • ​Проценка на ризик на работно место
 • ​Биохемиски иследувања
 • ​Лекарски уверенија за вработување и упис на студенти
 • ​Лиценца - сертификат за обука на Прва помош
 • ​Потврда за здравствена состојба на деца, ученици и средношколци
 • Вршиме прегледи на терен (мобилна екипа) во сите градови на територијата на Република Македонија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.