8 ја следат оваа компанија


Сиви ракавици со цвет

650 ден.

Преостанато време

Опис

СИВИ РАКАВИЦИ СО ЦВЕТ

Овие уникатни женски ракавици се неизоставен моден додаток на студените есенски и зимски денови.

Карактеристики:

  • велур и текстил
  • квалитетни шавови
  • боја: сива
  • големина: L/XL

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.