Oдмор во Сивири, Халкидики (18.05-09.07.2023)! Ноќевање со појадок + ккористење на базен во сместување по избор во Calypso Hotel 3*

Цена

1674 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Siviri , Halkidiki, Siviri 630 77, Greece

  Одведи ме таму

  +3023740 41654

  calyp[email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор 

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор 

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања за период од 18.05-31.05.2023; минимум 3 ноќевања за период од 01.06-16.06.2023 и минимум 5 ноќевања за период од 17.06-09.07.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2023 до 09.07.2023
 • ДПред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Понудата важи при максимално искористување на капацитетот на смесувањето 
 • Максимален капацитет за сместување во Double Room e 1, 1+1, 2
 • Максимален капацитет за сместување во Triple Room e 2, 2+1, 3
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања за период од 18.05-31.05.2023; минимум 3 ноќевања за период од 01.06-16.06.2023 и минимум 5 ноќевања за период од 17.06-09.07.2023
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 12.99 години сместување е бесплатно 
 • За трето лице се доплаќа 60% од цената на купонот за сместување во трокреветна соба (Triple room) 
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.