Летен одмор во Сивота, Јонски Брег во Јули! 9 ноќевања за термин по избор во Villa Julia + опција автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Летен одмор во Сивота, Јонски Брег во Јули! 9 ноќевања за термин по избор во Villa Julia + опција автобуски превоз

Цена

25,420 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

25,420 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува 9 ноќевања во студио за 2 лица во Villa Julija - Сивота, за термин по избор:

 • Студио за 3 лица (09.07-18.07.2018), цена: 25 420 ден. (410 eur.)
 • Студио за 3 лица (18.07-27.07.2018), цена: 27 900 ден. (450 eur.)
 • Студио за 3 лица (27.07-03.08.2018), цена: 30 690 ден. (495 eur.)

Доплати:

 • Превоз за возрасен, цена: 2790 ден. (45 eur.)
 • Превоз за дете, цена: 1984 ден. (32 eur.)

*Цената се однесува на наем на целото сместување


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.07.2018 до 03.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител, со одобрение од сопственикот на објектот.
 • Цените се дадени по соба за 9 ноќевања БЕЗ вклучен автобуски превоз.
 • Доплати:
 • Превоз за возрасен, цена: 2790 ден. (45 eur.)
 • Превоз за дете, цена: 1984 ден. (32 eur.)
 • За употреба на клима уред (каде што е достапен) се доплаќа директно во вилата
 • За турисичка такса се доплаќа од 0,5 - 1 еур. на ден директно во вилата
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Villa Julia е сосема сигурно еден од најубавите објекти за сместување во Сивота. Нејзината локација која е во близина на главното шеталиште и на малата марина, добро опремените студија, убавиот двор и нејзината околина, сосема сигурно и визуелно ја издвојуваат од повеќето куќи во непосредната близина. Располага со повеќе студија и апартмани за сместување, сите опремени со потребниот ентериер на комфорно сместување, мини кујна, тоалет, ТВ и клима уред, како и балкони со гарнитури за седење. Можноста за убав и пријатен одмор во прекрасната природна околина, е дополнително зголемена со одличниот сервис кој го нуди персоналот на споменатиот објект.

За Sivota може да се каже, дека претставува една од ретките а сеуште ненарушени природни убавини на Грција. Како мало село покрај брегот на префектурата Епир, се наоѓа на самиот пат од Игуменица за Парга. Доколку барате мирно место за одмор, кое ги има сите потребни услови и понуди, а сеуште живее со традиционалниот начин на живот, тогаш сигурно ќе го најдете во Сивота. Престојувајќи во Сивота, всушност имате можност да ги согледате вистинските природни особености на јонскиот брег. Големиот избор на преубави плажи, мали островчиња, пловење до нив со чамец, традиционални гостилници, специјалитети на медитеранската кујна, идилични пејсажи... и многу повеќе, се секојдневната слика на можности кои ве очекуваат. Романтичниот ноќен живот, во мирното крајбрежно место, навечер го збогатуваат музиката и разговорите во низата ресторани и кафетерии за забава.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.