55 ја следат оваа компанија


img

Скара електрична 1300W

1700 ден.

1150 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

Скара електрична

  • Димензии на плотна: 39 x 23cm
  • Димензии на пакување: 51.5 x 13.5 x 27.5cm
  • Моќност: 1300 W
  • Нелеплив материјал

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.