46 ја следат оваа компанија


- 26%

26% попуст на скара електрична VIVAX EG-4020 B + 1 година гаранција

3500 ден.

2590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1800 W
 • Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
 • Комбинација на ребреста и мазна површина
 • Термостат за прилагодување на температурата
 • Делови кои се одвојуваат за лесно чистење
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.