Ревитализација и длабинска хидратација! 77% попуст на иновативна оксигенска терапија на лице во Skin Solution во вредност од 1700 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

1700 ден.

Попуст

77%

Заштеда

1301 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 30 | Остануваат: 0

 • ул. 29ти Ноември бр. 4

  Одведи ме таму

  02 6134111, 078 261 996

Добивате

Оксигенска терaпија на лице (времетраење 40 мин.)

 • Чистење со оксигенско млеко
 • Тонизирање со оксигенско тоник
 • Оксигенски пилинг
 • Вапозон
 • Озонска терапија
 • Вакуум (за отстранување на комедони)
 • Оксигенска маска
 • Дарсонвал
 • Оксигенски крем
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.10.2019 до 06.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи

Опис

Наполнете ги клетките со кислород и дозволете и на кожата слободно да дише! Оксигенската терапија на лице е омилена терапија на Мадона и Бред Пит, кога сакаат да добијат инстантно свеж и млад изглед.

Ефекти од терапијата:

 • чиста и здрава кожа
 • длабински хидратирана
 • инстантно освежување на лицето
 • зголемена еластичност
 • одличен anti age ефект
 • мека и глатка кожа
 • помлад изглед

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија 

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, Лифтинг на лице, Јонофореза, Вакум, Дарсонвал, Анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), Хемиски пилинг, Класичен третман за лице, Третман за сува и дехидрирана кожа, Третман за нормална и комбинирана кожа, Екслузивни третмани за сјај и хидратација, Хидролифтинг третмани, Третмани за околу очи, Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.