Хидрирачки третман за лице! 80% попуст на хидро третман на лице со минерали и хиалурон во Skin Solution во вредност од 1100 ден. по цена од 219 ден.

Вредност

1100 ден.

Попуст

80.09%

Заштеда

880.99 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 30 | Остануваат: 0

 • ул. 29ти Ноември бр. 4

  Одведи ме таму

  02 6134111, 078 261 996

Добивате

Третман за лице со минерали и хиалурон (времетраење 30 мин.)

Фази на третманот:

 • Хидро млеко
 • Хидро тоник
 • Пилинг
 • Хидро серум со хиалурон и пантенол
 • Хидро маска со хиалурон и минерали
 • Хидро крем
 • Фотопротекција

*Со овој купон можете да добиете хидрокапсула со гинко, витамин Е и хиалурон со доплата од 100 ден. во вредност од 350 ден.

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.08.2019 до 11.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи
 • Понудата важи само за жени

Опис

Ефекти од хидро третманот: моќна хидратација, ревитализација, антибактериски ефект и anti-age ефект.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација;Ултразвучен пилинг,Лифтинг на лице,Јонофореза,Вакум,Дарсонвал, Анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки),Хемиски пилинг, Класичен третман за лице, Третман за сува и дехидрирана кожа, Третман за нормална и комбинирана кожа, Екслузивни третмани за сјај и хидратација, Хидролифтинг третмани, Третмани за околу очи, Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.