Викенд зделка! Здравје и нега за вашето лице! 70% попуст на медицински анти акне третман на лице во Skin Solution во вредност од 1100 ден. по цена од 330 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Викенд зделка! Здравје и нега за вашето лице! 70% попуст на медицински анти акне третман на лице во Skin Solution во вредност од 1100 ден. по цена од 330 ден.

Цена

330 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,100 ден.

Попуст

70%

Заштеда

770 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 12

 • ул. Костурски Херои бр. 4в Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6134111, 078 261 996

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Медицински анти акне третман за лице

 • Чистење со млеко
 • Тонизирање со оксигенски тоник
 • Ароматерапија со етерични масла
 • Анти акне пилинг
 • Вакум за отстранување на комедони
 • Криотерапија има моќно антибактериско и антиинфламаторно својство
 • Анти акне маска
 • Дарсонвал за длабинска дезинфекција на кожата,подобра циркулација и елиминирање на токсините
 • Анти акне крем

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2018 до 15.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e претходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.

Опис

Овој третман на лице ви овозможува:

 • длабинско чистење на кожата
 • подобра циркулација на кожата на лицето
 • елиминирање на токсините
 • отстранување на комедони
 • хидратација на кожата
 • свеж и чист изглед

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Скин Солушн поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија 

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Скин Солушн врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, Лифтинг на лице, Јонофореза, Вакум, Дарсонвал, Анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), Хемиски пилинг, Класичен третман за лице, Третман за сува и дехидрирана кожа, Третман за нормална и комбинирана кожа, Екслузивни третмани за сјај и хидратација, Хидролифтинг третмани, Третмани за околу очи, Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ