85% попуст на органски третман на лице со германска козметика од DECLEOR во Skin Solution во вредност од 1300 ден. по цена од 195 ден.

РАСПРОДАДЕНО

85% попуст на органски третман на лице со германска козметика од DECLEOR во Skin Solution во вредност од 1300 ден. по цена од 195 ден.

Цена

195 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден..

Попуст

85%

Заштеда

1,105 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 15 | Остануваат : 0

 • ул. Костурски Херои бр. 4в Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6134111, 078 261 996

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Органски третман на лице со германска козметика од DECLEOR

Фази на третманот:

 • чистење со млеко
 • тонизирање
 • пилинг
 • серум
 • маска
 • серум
 • завршен крем

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2018 до 11.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи

Опис

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution врши:

 • Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести 
 • Консултации во врска со вашата кожа
 • Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи)
 • Третирање на кожни алергии
 • Инјектирање на дермални филери
 • Инјектирање на ботокс
 • Микродермоабразија
 • Ултразвучна кавитација
 • Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани 
 • Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ