За свежо и чисто лице! 80% попуст на третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во Skin Solution во вредност од 1650 ден. по цена од 330 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За свежо и чисто лице! 80% попуст на третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во Skin Solution во вредност од 1650 ден. по цена од 330 ден.

Цена

330 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,650 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1,320 ден.

Купени : 72

 • ул. Костурски Херои бр. 4в Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 6134111, 078 261 996

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 14:00

Добивате

Третман на лице со чист арган во 12 фази:

 • Чистење со млеко
 • Тонизирање
 • Пилинг за отстранување на мртвите клекти
 • Озон за збогатување на клетките со кислород
 • Вапозон за отварање на порите
 • Ваккум за длавинско чистење
 • Криотерапија
 • Маска со чист арган
 • Хидро серум од арган
 • Топла терапија
 • Крем од чист арган
 • Дарсонвал за дезинфекција и затворање на порите

* Овој иновативен третман е наменет за сите типови кожа. Погоден е и за мажи и жени кои сакаат длабинско чистење на лицето, хидратација и ревитализација!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.10.2017 до 18.11.2017
 • За оптимални резултати се препорачуваат 4 – 6 третмани
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Лимит: 1 лице може да купи повеќе купони
 • Потребно е претходно закажување
 • Точна локација: после слаткарница Апче, на 200 метри, од левата страна
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.

Опис

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution поседува:

 • Сертификат по дерматохирургија;
 • Сертификат за филери;
 • Сертификат за ботокс;
 • Сертификат за мезотерапија;
 • Сертификат за фототерапија;
 • Сертификат за дерматоскопија;
 • Сертификат за козметичка алергологија;
 • Сертификат за хемиски пилинг;
 • Сертификат за ЕЛОС технологија.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution врши:

 • Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести;
 • Консултации во врска со вашата кожа;
 • Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи);
 • Третирање на кожни алергии;
 • Инјектирање на дермални филери и инјектирање на ботокс;
 • Микродермоабразија, ултразвучна кавитација и ултразвучен пилинг;
 • Лифтинг на лице, јонофореза, вакуум, дарсонвал, анти-ејџ третмани;
 • Третмани за избелување (пигментација и флеки);
 • Хемиски пилинг;
 • Класичен третман за лице;
 • Третман за сува и дехидрирана кожа;
 • Третман за нормална и комбинирана кожа;
 • Екслузивни третмани за сјај и хидратација;
 • Хидролифтинг третмани;
 • Третмани за околу очи; 
 • Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа;
 • Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ