Специјална понуда за цела година! До 82% попуст на третман за лице по избор: оксигенска терапија, медицински Peel Off третман, колаген активатор или anti age третман од Skin Solution по цена од 390 ден.

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

82%

Заштеда

1810 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 120 | Остануваат: 0

 • ул. 29ти Ноември бр. 4

  Одведи ме таму

  02 6134111, 078 261 996

Добивате

Третман за лице по избор

Опции на понудата:

Иновативна оксигенска терапија 1,700 ден. 390 ден.
Медицински Peel Off третман 2,200 ден. 390 ден.
Колаген активатор 1,800 ден. 390 ден.
Anti age третман 1,500 ден. 390 ден.

*Времетраење на секој третман е 40-45 мин.

*Фази и ефекти од третманите погледнете во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.04.2020 до 30.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително претходно закажување
 • За откажување на резервацијата на терминот потребно е да се јавите три дена однапред. Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи.
 • Третманот е наменет за секој тип на кожа, над 25 годишна возраст 
 • Понудата важи за жени и мажи

Опис

1. Оксигенска терапија

Наполнете ги клетките со кислород и дозволете и на кожата слободно да дише! Оксигенската терапија на лице е омилена терапија на Мадона и Бред Пит, кога сакаат да добијат инстантно свеж и млад изглед.

Ефекти од терапијата:

 • чиста и здрава кожа
 • длабински хидратирана
 • инстантно освежување на лицето
 • зголемена еластичност
 • одличен anti age ефект
 • мека и глатка кожа
 • помлад изглед

2. Медицински Peel Off третман

*Ефекти*

 • отстранување на комедони, митесери и нечистотии
 • дезинфекција
 • инстантно освежување
 • хидратација
 • подобрен тонус

3. Колагенски активатор третман

Фази на третманот:

 • чистење со колагенско млеко за лице 
 • тонизирање 
 • колаген активатор пилинг на лице 
 • вапазон 
 • озонска терапија 
 • вакуум 
 • криотерапија 
 • колагенска маска за лице 
 • колаген акктиватор серум за лице 
 • топла терапија 
 • дарсонвал 
 • заштитен колаген активатор крем за лице

*Ефекти*

 • индуцира производство на колаген и еластин
 • моќен анти ејџ ефект 
 • хидратација 
 • заштита од слободни радикали 
 • отстранување на митесери и нечистотии 
 • дезинфекција

4. Anti Age третман

Фази на третманот:

 • Чистење со млеко за лице
 • Тонизирање
 • Пилинг за отстранување на нечистотии од кожата на лицето
 • Вапазон - ја чисти кожата на лицето, ги отстранува митесерите и остатоците од шминка
 • Озонска терапија за здрава кожа, инстант енергија и чисто лице
 • Вакум за отстранување на комедони
 • Криотетапија има моќно антибактериско и анти инфламаторно својство
 • Anti age маска за лице (одлична хидратација, регенерација и анти ејџ ефекти)
 • Anti age крем за лице
 • Дарсонвал за длабинска дезинфекција на кожата

*Ефекти*

 • Чиста кожа, отстранети метисиери и нечистотии
 • Дезинфекција и чистење на пори
 • Стимулилација на микроциркулацијата на кожата
 • Хидратација,освежување и регенерација
 • Anti Age ефекти

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution  врши: Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

За компанијата

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија.

Специјалистичка ординација по дерматовенерологија и естетска медицина Skin Solution  врши: Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација; Ултразвучен пилинг, лифтинг на лице, јонофореза, вакум, дарсонвал, анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки), хемиски пилинг, класичен третман за лице, третман за сува и дехидрирана кожа, третман за нормална и комбинирана кожа, екслузивни третмани за сјај и хидратација, хидролифтинг третмани, третмани за околу очи, медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.