55 ја следат оваа компанија


img

Скирол детски во боја по избор

1300 ден.

800 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Компактен дизајн
  • Максимална издржливост: 110 kg
  • ABEC 5 површина
  • 8.89 cm алуминиумски тркала
  • Димензија: 59 cm
  • Одличен за стабилно возење и забава
  • Силиконски тркала со светлосни ефекти

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.