Предизвик за умот и одлична забава за целото друштво! 30% попуст на едночасовна интерактивна логичка игра по избор во реален простор и време во The Cube Escape room

Цена од

1925 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2750 ден.

Попуст

30%

Заштеда

825 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 117

 • улица Адолф Циборовски 6а, Центар, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  072 260 041

  [email protected]

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075374330

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Escape Room Saw за 5 лица - Распродадено 3,100 ден. 2,170 ден.
Escape Room Indiana Jones за 6 лица - Распродадено 3,350 ден. 2,345 ден.
Escape Room Evil Mansion за 6 лица - Распродадено 3,350 ден. 2,345 ден.
Escape Room Dexter за 5 лица - Распродадено 3,100 ден. 2,170 ден.
Escape Room Lost Symphony за 6 лица - Распродадено 3,350 ден. 2,345 ден.
Еscape Room Pirates за 4 лица - Распродадено 2,750 ден. 1,925 ден.
Escape Room Harry Potter за 4 лица - Распродадено 2,750 ден. 1,925 ден.
Escape Room Coming Home за 4 лица 2,750 ден. 1,925 ден.

Интерактивна логичка игра Saw  

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 5 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: ул. Анкарска 23 лок. 14

Интерактивна логичка игра Indiana Jones

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 6 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: ул. Анкарска 23 лок. 14

Интерактивна логичка игра Evil Mansion

 • Времетраење: 70 минути
 • Број на членови: за 6 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: ул. Адолф Циборовски 6а

Интерактивна логичка игра Dexter 

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 5 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: ул. Адолф Циборовски 6а

Интерактивна логичка игра Lost Symphony

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 6 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: City Moll кат 2

Интерактивна логичка игра Pirates 

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 4 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 4
 • Локација: City Moll кат 2

Интерактивна логичка игра Harry Potter 

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 4 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 5
 • Локација: City Moll кат 2

Интерактивна логичка игра Coming Home

 • Времетраење: 60 минути
 • Број на членови: за 4 лица 
 • Стимулира: адреналин, логичко размислување и возбуда
 • Ниво на тежина: 4
 • Локација: City Moll кат 2

*Подетално за игрите може да прочитате на овој ЛИНК 

*Понудата не важи за родендени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2023 до 15.02.2023
 • Понудата се однесува за закуп на термин, без разлика на бројот на играчи (максимум 6 играчи)
 • Задолжителна е резервација на термин на линкот ТУКА, во коментар пишете ги купон кодот и пин кодот
 • Купонот може да се користи од Понеделник до Недела
 • Понудата не важи за родендени
 • Еscape room Saw и Indiana Jones се на ул. Анкарска 23 лок. 14, еscape room Evil и Dexter се на ул. Адолф Циборовски 6а, еscape room Coming Home, Pirates, Lost Symphony и Harry Potter се во City Moll кат 2
 • За да ја потврдите вашата резервација потребно е да го испратите купонот на [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во закажаниот термин без навремено откажување или презакажување, купонот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.