Комплетна грижа за вашето здравје! 78% попуст на комплет скрининг на тело - интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабараторија од Sante Plus Group во вредност од 5900 ден. по цена од 1270 ден.

Цена

1270 ден.

Вредност

5900 ден.

Попуст

78%

Заштеда

4630 ден.

Купени: 147

 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3108 886

  sante.2rezultat@gmail.com

Добивате

Комплет скрининг на вашето тело - интернистички специјалистички преглед со дијагностика и лабараторија

 • Специјалистички интернистички преглед 
 • Електрокардиограм 
 • Ехо на внатрешни органи црн дроб, жолчка, панкреас, слезинка, бубрези
 • Ехо на тироидна жлезда 
 • Испитување на белодробна функција - спирометрија 
 • Лабораториски анализи: Седиментација на еритроцити, Крвна слика, Уринарна анализа со седимен, Гликемија, Tриглицериди, Уреа, Креатинин, Црнодробни ензими АЛТ, Црнодробни ензими АСТ, Серумско железо 

Прегледите ги изведува Спец. Д-р Александра Пармаковска Домазетовска 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Едно лице може да купи само еден купон

Опис

Санте Плус Хоспитал 2 е новоотворена поликлиника на примарно и секундарно ниво каде покрај комплетни интернистички услуги, можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

magi.mladenovska

Др. е супер, но незнам зошто се чека неколку денови веќе за резултатите од крвната анализа?

Член на Grouper од: 17-01-2012

sandra

Здраво, Ве молиме информирајте не на емаил: support@grouper.mk доколку сеуште не сте ги добиле резултатите со цел да извршиме проверка со компанијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.