Екслузивна тајландска масажа во Sky Wellness! 40% попуст на масажа + СПА по избор: кралска, тајландска или тандем релакс масажа

Цена од

1620 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2700 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1080 ден.

Преостанато време

Купени: 25

 • бул. Србија бр. 31а (Cevahir Sky City)

  Одведи ме таму

  078280082

  info@skywellness.com.mk

Добивате

Опции на понудата:

Кралска масажа + СПА (масажата се изведува од две масерки) 2,700 ден. 1,620 ден.
Тајландска масажа + СПА (Традиционална Тајландска масажа) 3,000 ден. 1,800 ден.
Тандем релакс масажа + СПА 3,400 ден. 2,040 ден.

*Масажите се со времетраење од 1 час

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.12.2021 до 01.02.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078280082
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Дозволете си уживање и релаксација како никогаш досега во најсовремениот fitness & spa центар Sky Wellness.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.