За најефикасно и брзо слабеење! 79% попуст на пакет за слабеење од 2 мезотерапии, 10 кавитации, 10 стимулации и 10 тунел сауни од Тренд Ас во вредност од 24 000 ден. по цена од 5000 ден.

Цена

5000 ден.

Вредност

24000 ден.

Попуст

79%

Заштеда

19000 ден.

Купени: 1

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  072 268 987, 02 2772 850, 078 700 528

Добивате

Пакет за слабеење кој вклучува:

 • 2 мезотерапии
 • 10 кавитации
 • 10 стимулации
 • 10 тунел сауни 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.09.2019 до 17.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.