Роденденски попуст! До 72% попуст на пакет третмани за слабеење по избор: 15 третмани или 21 третмани за слабеење во Тренд Ас

Цена од

2490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9000 ден.

Попуст

72%

Заштеда

6510 ден.

Купени: 2

 • ул. Иван Козаров бр.64 Кисела Вода.

  Одведи ме таму

  022772850, 072268987

Добивате

Опции на понудата:

Пакет 1: 5 кавитации, 5 мадеромасажи и 5 тунел сауни 9,000 ден. 2,490 ден.
Пакет 2: 3 криолози, 3 липоласер третмани на тело и 3 раце, 3 вакумфит, 3 пресотерапии, 3 кавитации и 3 мадертерапии 15,300 ден. 6,999 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2023 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02 277 2850 или 072 268 987
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.