Слатко освежување! 38% попуст на 3 топки сладолед во корнет во Слаткарница Охрид (Чаршија, Скопје) во вредност од 120 ден. по цена од 75 ден.

Вредност

120 ден.

Попуст

38%

Заштеда

45 ден.

Купени: 4

Добивате

3 топки сладолед во корнет

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.04.2019 до 10.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи после 18 часот
  • Понудата не важи во слаткарницата, важи само за носење

Опис

Од 1903 година, па до денес, сместена во срцето на Скопската Чаршија "Слаткарница Охрид" ги исполнува вашите најслатки желби!
Ако сакате да го пробате највусниот сладолед во градот повелете и уверете се!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.